gozareshkhodro.com

آخرین اخبار
پاتوق قورباغه ها!
فیلم خط تولید پورشه

پاتوق قورباغه ها!

تاکنون فیلم خط تولید خودروهای مشهوری را منتشر کرده ایم. بعید است علاقه مند به خودروهای آلمانی باشید و پورشه را نشناسید. از با سابقه ترین کمپانی های خودروسازی آلمان که همه آن را به خودروهای اسپرت و خاطره انگیز می شناسند. در این ویدئو شما را با مراحل ساخت محصولات مختلف پورشه همراه می کنیم.
شمالِ دست جمعی پیرمردها!
رالی کلاسیک تهران-خزر (مهر 97)

شمالِ دست جمعی پیرمردها!

رالی کلاسیک تهران- خزر با مشارکت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور و موزه خودروهای تاریخی ایران در روزهای 4 تا 6 مهرماه برگزار شد. در این رالی 65 خودروی کلاسیک طی سه روز مسیر تهران- نمک آبرود-تهران را پشت سر گذاشتند. چهاردهمین رالی کلاسیک از نظر کیفیت و ارزش معنوی خودروهای شرکت کننده، بالاترین سطح در تاریخ برگزاری رالی و تورهای کلاسیک را داشت.
رعد و برق بی صدا!
بررسی موتورسیکلت برقی ES2 1500

رعد و برق بی صدا!

این بار سراغ موتورسیکلت یا بهتر بگوییم، اسکوتر برقی رفتیم که می تواند چاره ای مناسب برای شهرهای شلوغ و پرترافیک باشد. این موتور با توان زیر 3000 وات، نیازی به پلاک و گواهینامه ندارد و مخارج نگهداری از ان به مراتب از موتورسیکلت های بنزینی پایین تر است.
قد بلندهای مرسدس را هم برق گرفت!
EQC، اولین شاسی بلند الکتریکی مرسدس بنز

قد بلندهای مرسدس را هم برق گرفت!

اولین شاسی بلند تمام الکتریکی مرسدس بنز EQC نام دارد و یکی از مهم ترین محصولات معرفی شده توسط این خودروساز آلمانی در چند ماه اخیر است.
قدم به قدم با مراحل ساخت سفینه ب ام و
فیلم خط تولید ب ام و i8

قدم به قدم با مراحل ساخت سفینه ب ام و

i8 را می توان یکی از خاص ترین تولیدات ب ام و در چند سال اخیر برشمرد. کوپه ای که در کلاس خودروهای اسپرت جای می گیرد و فارغ از پرفورمنس فوق العاده، ظاهری عجیب و غریب مشابه سفینه های فضایی دارد.
با گزارش خودرو آشنایی دارید؟
راوی ویدئویی رویدادهای خودرویی

با گزارش خودرو آشنایی دارید؟

گزارش خودرو به عنوان چهارمین عضو از گروه رسانه ای گزارش بازار، آمده تا راوی ویدئویی رویدادهای خودرویی باشد.
دنده معکوس
ارمغان پاک میتسوبیشی

ارمغان پاک میتسوبیشی

میتسوبیشی اوتلندر PHEV اولین شاسی بلند پلاگین هیبریدی است که پای آن به بازار ایران باز شده و جالب است بدانید یکی از پرفروش ترین شاسی بلندهای پلاگین هیبرید جهان به شمار می رود.
خانواده ماجراجو

خانواده ماجراجو

چری آریزو5 توربو که با پسوند TE شناخته می شود، از پیشرانه ای مشترک با چری تیگو7 برخوردار است. این سدان تند و تیز علاوه بر پیشرانه پرقدرت، امکانات متنوع و کیفیت قابل قبولی نیز دارد.
نظرسنجی
ممنوعیت واردات خودرو تا چه حد به رشد کیفیت خودروهای داخلی کمک می کند؟
فقط منجر به گران شدن خودرو داخلی شده است
کیفیت خودرو داخلی را افزایش داده است